Intergemeentelijke samenwerking (IGS) en adviesraden

Lieven Dehandschutter

Lieven Dehandschutter
Interwaas

Peter Buysrogge

Peter Buysrogge
Audio, Poolstok

Carl Hanssens

Carl Hanssens
Vervoerregioraad Waasland (voorzitter), Intergem, Audio

Filip Baeyens

Filip Baeyens
MIWA (voorzitter), ACCSI (voorzitter), WACCO

Maxime Callaert

Maxime Callaert
Zorgpunt Waasland (voorzitter), JOS vzw (ondervoorzitter), De Watergroep, AZ Waasland (voorzitter), 't Bauhuis

Bart Merckx

Bart Merckx
Verenigde Ziekenhuizen Waas en Durme (ondervoorzitter)

Veerle De Beule

Veerle De Beule
MIWA, Westlede, 't Bauhuis, AZ Waasland

Filip Herman

MIWA, 't Bauhuis, Centrum voor Informatica vzw

Luk Huys

Luk Huys
ACCSI (ondervoorzitter), AZ Waasland, Verenigde Ziekenhuizen Waas en Durme, Interwaas, Intergem

Kelly Van Elslande

Van Elslande Kelly
IPW vzw, JOMI vzw, Westlede, MIWA

Tchantra Van De Walle

Tchantra Van de Walle
Interwaas, TMVW/Farys, Geïntegreerde Zorg Waasland, Medov

Koen De Smet

Koen De Smet
Den Azalee, AZ Waasland, Sociaal Verhuurkantoor Waasland

Hans Van Landeghem

Hans Van Landeghem
Waasse Landmaatschappij

Marcel Van Looy

Marcel Van Looy
Centrummanagement (ondervoorzitter)

Bert De Laet

Buurtbedrijf Drietakt

Giel Verhelst

Giel Verhelst
Poolstok, Beheerscommissie bibliotheek, Museumcommissie

Annemie Charlier

Annemie Charlier
Beheerscommissie bibliotheek

Steven Dehandschutter

Steven Dehandschutter
Sint-Niklase Maatschappij voor de Huisvesting (voorzitter)

Joris De Maere

Joris De Maere
Commissie ter bevordering van het toerisme

Melina De Pelsmaeker

Beheersommissie bibliotheek

Guy Hanssens

Sint-Niklase Maatschappij voor de Huisvesting

Rik Koninckx

Academieraad Stedelijke Academie voor Schone Kunsten

Maria Nyika

Academieraad Stedelijke Academie voor Schone Kunsten

Wim Raes

Museumcommissie, Commissie ter bevordering van het toerisme

Mario Schelfhout

schelfhout mario
Sint-Niklase Maatschappij voor de Huisvesting (ondervoorzitter)

Roel Vandecasteele

Commissie ter bevordering van het toerisme, Museumcommissie, Buurtbedrijf Drietakt

Michel Van Raemdonck

Beheersommissie bibliotheek

Jan Verhofstadt

Jan Verhofstadt
Centrummanagement, Museumcommissie

Lutgarde Verstraete

verstraete lutgarde
ACCSI vzw, Academieraad Stedelijke Acadmie voor Muziek, Woord en Dans

Rita Waterschoot

Academieraad Stedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans, ACCSI vzw, Commissie ter bevordering van het toerisme

Filip Wouters

Filip Wouters
Academieraad Stedelijke Academie voor Schone Kunsten (ondervoorzitter), Commissie ter bevordering van het toerisme